עבודות שיפוצים

רוצים לשפץ את הבית שלכם? לא יודעים מאיפה להתחיל?

עבודות שיפוצים דורשות שימוש במגוון רחב של חומרי גלם וביצוע מדידות והתאמה למבנה הבית שלכם. כיום, אחת משיטות השיפוצים והבנייה הפופולריות ביותר היא הבנייה הקלה, המביאה איתה יתרונות רבים בכל הנוגע לקיצור תהליך העבודות ולהגעה לתוצאה איכותית בתהליכי עבודה יעילים ומהירים בצורה משמעותית. החומר הגלם העיקרי בבנייה הקלה הוא הפנלים המבודדים העשויים בדרך כלל מ-2 שכבות של אלומוניום ופוליאוריטן או קלקר בתוך הפנל עצמו. חומרי הגלם הללו נחשבים לקלים ולניתנים לעיצוב בצורה מהירה וזולה ולכן מאפשרים לכם לבצע עבודות במחירים נוחים ומשתלמים יותר.

היתרונות המרכזיים של הבנייה הקלה

לבנייה הקלה בעבודת השיפוצים יתרונות רבים והיא בעיקר מאפשרת כאמור לקצר תהליכי עבודה. אך עם זאת, ישנם יתרונות נוספים שאי אפשר להתעלם מהם כמו תהליך שיפוץ נקי ופחות מזהם, עלויות בנייה זולות משמעותית עם עמידה בלוח זמנים ללא עיכובים מיותרים. בנוסף לכך, השימוש בפנלים הייחודיים של בנייה קלה, מאפשר לכם להינות מבידוד תרמי ברמה גבוהה במיוחד ואף בידוד אקוסטי איכותי במידה והבית שלכם נמצא קרוב לכביש ראשי או לאיזור בנייה ותעשייה, כאשר הפנלים הייחודיים מספקים יציבות ועמידות בפני פגעי מזג האוויר לאורך זמן עם אפשרות הקמה של יחידות דיור ואירוח, מחסנים ומשרדים.

בנייה קלה פנל מבודד בתקציב שלכם

תהליך בנייה קלה פנל מבודד, מספק לכם מענה בתהליך השיפוצים לגבי סיום העבודות והגעה לתוצאה מוגמרת. מכיוון שניתן להגיע ללוחות זמנים מדוייקים יותר בתהליך השיפוצים, העלויות מבחינתכם יהיו זולות יותר כאשר מדובר במבנים למגורים או מבנים מסחריים. תהליך עבודות קצר יותר יאפשר לכם להשתמש במבנה שלכם כמה שיותר מהר ולחסוך השכרה של מבנים אחרים המשמשים אתכם ביום יום לאותם הצרכים.

הזמנת עבודות שיפוצים עם המומחים בתחום

לפרטים נוספים על עבודות שיפוצים בשילוב בנייה קלה ומתקדמת, צרו קשר עם חברת RADA ותוכלו לקבל את כל המידע הרלוונטי לעבודות השיפוצים שלכם. צוות חברת RADA מביא איתו ניסיון של מעל ל-3 עשורים בתכנון וביצוע עבודות בנייה ושיפוצים פשוטות ומורכבות עם מגוון רחב של כלים וחומרי גלם לבנייה קלה המקצרת תהליכים וחוסכת בהוצאות. התקשרו לצוות החברה דרך מספר הטלפון המופיע באתר וקבעו פגישה כבר לימים הקרובים.

לוגו

יש לכם חלום לשפץ
את הבית/עסק?

כדי להפוך חלום למציאות, צריך לבחור חברה בעלת ניסיון וידע מקצועי ללא פשרות.