בנייה ושיפוץ בתים

כמעט כל אחד מאתנו מבצע מידי פעם שיפוצים שונים בבית.

זה לא חייב להיות שיפוצים שכוללים הורדת קירות, הוצאת מרפסות או החלפה של כל התשתיות. לעיתים השיפוץ הינו מינורי ממש והוא נעשה לצורך תיקוני אינסטלציה הכרחיים אך לעיתים מדובר בשיפוץ יסודי והיקפי של הבית כולו העובר שיפוץ וחידוש על כל חלקיו.

אך האמת היא שלא באמת משנה מהו היקף השיפוץ. בכל מקרה ובכל סוג של שיפוץ, חובה להיעזר באנשי מקצוע מומחים שיש להם את היכולת ואת האפשרות לבצע את העבודה באופן מקצועי, בהתאם לצרכים ובמחירים הוגנים.

זה בדיוק מה שאנחנו מציעים.

שיפוץ בתים רק עם הטובים ביותר

אנחנו חברת רדה מציעים את שירותי הבנייה המקצועיים, הנעשים כולם בעזרת אנשי מקצוע מומחים ומנוסים בתחום. מדובר בניסיון ומומחיות שנרכשו במהלך 6 שנות ניסיון על ידי חברה מקצועית שהיא בעלת מוניטין של 40 שנה.

החברה אמנם לוקחת על עצמה רק עבודות גדולות אך הלקוח מרוויח על הדרך גם ביצוע של כל שאר העבודות הקטנות הנצרכות במהלך השיפוץ.

מלבד הניסיון העשיר מציעה חברת רדה –

  • אמינות ושקיפות – חברת רדה היא חברה אמינה הפועלת בשקיפות מלאה ובאמינות מושלמת מול הלקוח. כל לקוח מרגיש בטוח לגמרי כאשר הוא יודע שהוא עומד מול חברה שמבטיחה לו שירות הכי מקצועי והכי אמין.
  • ייעוץ – חברה שמציעה גם את שירותי הייעוץ משדרגת בהחלט את השירות שלה כאשר הלקוח יכול לקבל את ההמלצות שבאמת מתאימות לו ואת תוכניות הבנייה שיעניקו לו את המענה לצרכים שלו. וכשמדובר בחברה אמינה, הרי שהלקוח אכן ירגיש בטוח ורגוע כאשר הוא פועל תוך הצמדות לתוכניות המומלצות.
  • מחירים נוחים – עבודות השיפוץ כולן מתומחרות במחירים נוחים ללקוח כאשר אנחנו מיידעים מראש את הלקוח בכל העלויות הצפויות. אין אצלינו הפתעות של העלאת מחירים באמצע הבנייה והכול בהתאם לסיכומים הראשוניים.
  • יחס אישי – כל לקוח נהנה אצלינו מיחס וליווי אישי לאורך כל תהליך הבנייה. עבור רבים מדובר בחוויה מתקנת של עבודות בנייה כושלות או מאכזבות שביצעו קודם לכן.
  • עמידה בזמנים – חברת רדה מציעה גם עבודות הנעשות תוך היצמדות מלאה ללוח זמנים כשהלקוח יודע בדיוק כמה זמן יארכו השיפוצים ומתי הם יסתיימו.

יש לכם חלום לשפץ
את הבית/עסק?

כדי להפוך חלום למציאות, צריך לבחור חברה בעלת ניסיון וידע מקצועי ללא פשרות.