קבלן שיפוצים מומלץ במרכז

שיפוצים! מילה שמעוררת המון התרגשות, התחדשות, שינוי וגיוון. להישאר לגור בבית הרגיל שלך ולהרגיש שאתה בבית חדש בלי לעבור דירה ובלי משכנתא חדשה. שיפוץ נכון ומותאם של הבית יכול להפוך דירה שמחולקת בצורה חסרת תועלת לדירה שעונה במדויק על הצרכים של דייריה.

איך בוחרים קבלן שיפוצים מומלץ?

שיפוץ דירה הינו הליך שאמור להביא לתוצאות שישפרו את רמת החיים ואת התועלת וההנאה של הדיירים המתגוררים בו, אך הליך השיפוץ עצמו הינו הליך מורכב. ישנם אנשים שמעדיפים לעבור להתגורר בדירה חלופית בזמן ביצוע השיפוצים בדירה, וישנם אנשים שנשארים להתגורר בדירה הרגילה שלהם תוך כדי ביצוע השיפוץ. ישנם יתרונות וחסרונות לכל אחת מהגישות. לא קל להתגורר בבית שמתבצעים בו שיפוצים; הרעש, האבק, חוסר האפשרות להשתמש למשך תקופת זמן בחלקים שונים של הבית בזמן שמתבצעות בהם עבודות, ומאידך גיסא לעיתים עדיף להישאר בבית על מנת לפקח על העבודות מקרוב ובצורה מתמדת. על מנת להגיע לפתרון מיטבי כדאי לחפש קבלן שיפוצים מומלץ שיוכל לספק לכם עבודה ברמה הגבוהה ביותר עם מינימום פגיעה בשגרת החיים הרגילה שלכם.

כיצד מתבצעים תהליכי העבודה:

בשלב הראשון תקיימו פגישת עבודה, היכרות ותיאום ציפיות. בפגישה תספרו לקבלן מה תרצו לשנות בבית, האם מדובר בשינוי במבנה הקיים של בית הכולל שבירת קירות וסידור חללי הבית בצורה שונה או שמדובר בהליכים נקודתיים וקוסמטיים יותר כמו הוספת מחיצות וסגירת חללים קיימים. הקבלן מצידו ייתן הערכת זמן  לכלל העבודה וייתן לכם הצעת מחיר. כמובן שבמידה ומדובר בשינוי של הדירה מן המסד עד הטפחות, שיפוצניק מקצועי ישתף אתכם גם במרכיב החלפת תשתיות בדירה כתשתיות מים, ביוב, תקשורת וחשמל.

מחפשים קבלן שיפוצים מומלץ במרכז? צריכים שיפוצניק מומלץ? מוזמנים לפנות אלינו – רדה בנייה ושיפוצים. אצלנו תקבלו מעטפת שלמה ומענה מלא לכל שיפוץ שתבקשו לעשות, בין אם תבקשו לעשות שיפוץ פנימי בבית הכולל שבירת קירות, שדרוג תשתיות קיימות, עיצוב חלל הבית מחדש, ובין אם אתם צריכים עבודות גבס שיוסיפו לנראות של הבית. אנו דוגלים בגישה שסוברת כי שיפוצניק מומלץ יכול לתת מענה מקצועי מלא לכלל צרכי הבניה של הלקוח. צריכים קבלן שיפוצים מומלץ? מחכים לשמוע ממכם ולתת לכם מענה מקיף.

למה לבחור בנו?

אמינות

הערך המרכזי המניע אותנו הוא אמינות ועמידה בלוח הזמנים שהגדרנו מול הלקוח.

מקצועיות

אנו מספקים את כל מעטפת הבניה והשיפוץ בשילוב נכון של בעלי מקצוע לבית ולעסק.

ותק וניסיון

החברה שלנו קיימת מעל 35 שנים. במהלך השנים עבדנו על אין ספור פרויקטים מגוונים.

אחראיות

אצלנו ניתנת שנה אחריות ללקוחות שביצענו עבורם פרויקט בניה / שיפוצים מלא.

לוגו

יש לכם חלום לשפץ
את הבית/עסק?

כדי להפוך חלום למציאות, צריך לבחור חברה בעלת ניסיון וידע מקצועי ללא פשרות.