מס' קבלן רשום: 38906

Search
Close this search box.
logo-rada

עבודות גבס

קירות גבס – החל מ 220 ₪ למ”ר
הנמכת תקרות – החל מ 240 ₪ למ”ר
ספריות גבס החל מ 6500 ₪
מזנוני גבס החל מ 3500 ₪
מדפי גבס החל מ 300 ₪ למ”ר
סינרים וקרניזים החל מ 250 ₪ למטר רץ

*המחיר אינו כולל שפכטל צבע
**מחירים למ”ר לכמויות מינימום של 50 מ”ר

עבודות גבס

כיום הגבס נמצא בשימוש נרחב בכל מה שקשור לעבודות בנייה ושיפוץ.

הגבס למעשה מאפשר לנו להגיע לתוצאות מהירות ויפהפיות תוך זמן קצר ממש כאשר העבודה נעשית עם חומרים קלים לבנייה וקלים ליצירה. כך אפשר ליצור בתים מעוצבים ויפים במיוחד, נישות שונות בבית, ארונות גבס ועוד שלל יצירות בנייה מרהיבות וחדשניות.

סוגים של עבודות גבס?

אחת מעבודות הגבס העיקריות נעשית לרוב לצורך בניית קירות פנים בתוך המבנה. כך יוצרים חלוקה של החלל בהתאם לצרכים ולרצונות של הלקוח תוך העמדת קירות הגבס בכל מקום רצוי במבנה.

הקירות נבנים על ידי חיבור של לוחות גבס. לרוב מדובר בעובי של 12.7 מ”מ. הקונסטרוקציה  בנויה ממסלולים וניצבים שמחוברים על ידי ברגים. בין הלוחות מיישמים חומר בידוד העשוי מצמר סלעים או מצמר זכוכית וזה הופך את קיר הגבס לקיר מבודד ואיכותי, אפילו יותר מקיר לבנים רגיל. רמת הדחיסות המומלצת של חומרי הבידוד היא 24 קילו לכל מטר קוב.

בחדרים רגילים המרחק בין הניצבים לא יעלה על 60 ס”מ. כשמדובר בחדרים רטובים המרחק לא יעלה על 40 ס”מ.

קיימים לוחות גבס מסוגים שונים ומלבד הסוג המוכר והרגיל יש גם לוחות גבס ירוקים שהם חסינים למים ולוחות וורודים שהם חסינים לאש. יש לוחות שהם בעלי תכונות בידוד גבוהות יותר שהן גם משופרות מבחינת חוזק.

אם בוחרים בלוחות גבס איכותיות יותר מעבר לסטנדרט, הרי שהמחיר כמובן יהיה גבוה יותר בהתאם.

תקרות גבס

קיימים סוגים שונים של תקרות שנבנות במהלך שיפוצים באמצעות גבס. יש לכך סיבות שונות ואילוצים שונם הגורמים לכך, כמו למשל בניית תקרה לשם הסתרה של תקרה קיימת כדי לשפר את המראה הכללי של המבנה, או בניית תקרה שנועדה לצורך שיפור האקוסטיקה (במקרים אלו תיבנה תקרה אקוסטית) כך גם בוחרים בתקרה מגבס לצורך הסתרת מערכות שונות כאשר לרוב מדובר במערכת מיזוג אוויר. תקרת הגבס אף משמשת למטרות עיצוביות שונות כאשר רוצים ליצור בבית תקרה צפה, להתקין תאורה שקועה או להעניק למבנה מראה דקורטיבי יותר.

לצורך בניית תקרה מגבס עושים לרוב שימוש בלוחות בעובי של 12.7 כמו בקירות הגבס והוא מיושם על גבי קונסטרוקציה ייעודית שבנויה בצורת שתי וערב.

רדה – עבודות גבס וכל מה שקשור לבנייה ושיפוצים!

אולי יעניין אותך גם

לוגו

יש לכם חלום לשפץ
את הבית/עסק?

כדי להפוך חלום למציאות, צריך לבחור חברה בעלת ניסיון וידע מקצועי ללא פשרות.