קבלן גבס

מחפשים אנשי מקצוע מומחים לעבודות גבס?

השימוש בגבס לעבודות בנייה ושיפוצים הפך להיות חובה ב-3 העשורים האחרונים, כאשר עבודות הגבס מאפשרות לבצע מגוון רחב של פעולות בתהליך קצר בהרבה משימוש בבלוקים העשויים מבטון או איטונג. קבלן גבס מקצועי יכול לתכנן עבורכם עיצוב מחדש לבית הכולל בין היתר חלוקת חללים והוספת מבני גבס לתאורה, חשמל ומערכות מיזוג אוויר. ישנם כמה סוגים של חומרי גבס והקבלן יכול לשלב ביניהם על מנת להביא לתוצאה המושלמת בתהליך הבנייה או השיפוצים של הבית שלכם.

היתרונות של עיצובים בגבס ותקרות גבס

עיצובים בגבס מגיעים עם יתרונות משמעותיים הן לבתים למגורים והן למשרדים ולמבנים מסחריים. את עבודות הגבס ניתן לפרק בצורה קלה ומהיר מאוד ולבצע שינויים בחלל הפנימי של המבנה בצורה יעילה בהוצאה כספית נמוכה יחסית. בנוסף לכך, חומר הגבס הוא ייחודי ולעומת חומרי הבטון הוא מעניק יתרונות בכל הנוגע לעיבוד החומר. ניתן לעצב איתו חלקים מעוגלים, תקרות גבס מעוצבות, כוורות ומזנונים בתהליך קצר ולהביא לתוצאה מושלמת מבחינת מראה ויציבות ובטיחות לאורך זמן. יתרונות נוספים של הבנייה והשיפוצים עם חומר הגבס הם המשקל הקל של החומר והבידוד של החומר מחום ומרעש בשילוב של חומרי מילוי מבודדים.

התקנת מדפים וספריה מגבס

עבודות הגבס מאפשרות לכם לבנות ולעצב מגוון רחב של מתקנים ורהיטים קבועים שיעניקו לבית שלכם ייחודיות ועיצוב מרשימים ויוקרתיים. ניתן לבנות בתהליך העבודה גם ספריה מגבס ומדפים קבועים לספרים, כלי איפור וכלי מטבח בכל חלל בבית הנדרש לכם. לגבי מחיר העבודות עם גבס, חומר הגבס הוא זול יחסית לחומרי גלם אחרים ולכן קבלן גבס יכול לספק לכם מחירים נוחים ולהתאים את תהליך העבודה ואת כמות חומרי הגלם לתקציב מוגדר מראש, ללא הפתעות וללא תוספות במהלך עבודות הגבס.

קבלן גבס מהטובים בישראל

אם אתם רוצים לבצע עבודות שיפוצים בבית שלכם או להוסיף עבודות גבס לבנייה חדשה של בית, זה הזמן שלכם ליצור קשר עם קבלן גבס מקצועי ואמין של חברת RADA! קבלן הגבס של החברה מספק לכם שירות תכנון ובנייה מקצועיים עם שילוב של שיטות עבודה חדשניות, כאשר המחיר מותאם במדוייק לצרכים שלכם. התקשרו עכשיו למספר הטלפון המופיע בראש באתר ותאמו פגישה עם קבלן הגבס המנוסה והמיומן של חברת RADA.

למה לבחור בנו?

אמינות

הערך המרכזי המניע אותנו הוא אמינות ועמידה בלוח הזמנים שהגדרנו מול הלקוח.

מקצועיות

אנו מספקים את כל מעטפת הבניה והשיפוץ בשילוב נכון של בעלי מקצוע לבית ולעסק.

ותק וניסיון

החברה שלנו קיימת מעל 35 שנים. במהלך השנים עבדנו על אין ספור פרויקטים מגוונים.

אחראיות

אצלנו ניתנת שנה אחריות ללקוחות שביצענו עבורם פרויקט בניה / שיפוצים מלא.

לוגו

יש לכם חלום לשפץ
את הבית/עסק?

כדי להפוך חלום למציאות, צריך לבחור חברה בעלת ניסיון וידע מקצועי ללא פשרות.