בנייה קלה

במה עוסקת חברת בנייה קלה

חברת בנייה קלה עוסקת בבניה ושיפוץ תוך שימוש בחומרים קלים כמו גבס ועבודה מהירה באופן יחסי. חברת בנייה קלה עוסקת בשיפוץ והרחבות של בתים פרטיים או הוספת חדר נוסף על הגג. בנוסף במרחבים עירוניים בבניה קלה, ניתן לסגור מרפסות באופן מלא או חלקי, על מנת להרחיב את הבית וליצור חדר עבודה או חדר שינה נוסף. במקרים רבים בבנייה קלה ייעשה שימוש בפנלים מאלומיניום ולוחות גבס כמו גם, בלוחות חיצוניים עם קונסטרוקציה מפלדה, עבור החלק החיצוני של הבית. עבור הקיר החיצוני משתמשים בלוח ייעודי שבסיסו עשוי מגבס. בחלק הפנימי של הקיר בבית משתמשים בלוח רגיל עבור קירות פנים.

שיפוץ בבנייה קלה

עבודות שיפוץ לבית ולמשרד בעבודות גבס במקרים רבים נועדו להסתיר עבודות צנרת או כחלק מהטמעת מזגן מרכזי או מיני מרכזי והנמכת התקרה עבור המערכת. בשיפוצים רבים משתמשים בקירות גבס לשנות בקלות את מבנה החדרים הפנימי של הבית וליצור מבנה חדרים חדש, בהתאם לצרכים בגדלים נדרשים. גם בשיפוץ המטבח והסלון השימוש בגבס נפוץ לצורך יצירת נישת טלוויזיה מובחנת או פינות עבודה.

על בנייה מצומצמת

כל תוספת בנייה קלה על הגג צריך לעשות רק לאחר קבלת האישורים הבירוקרטיים הנדרשים. כאשר היתרון של עבודה עם חברת בנייה קלה ושימוש בקונסטרוקציות גבס, הוא שניתן לעשות תוספת בנייה קלה על הגג תחת ההגדרה של בניה מצומצמת. תוספת חדר בנייה קלה בבנייה מצומצמת לא יכולה לכלול קירות מבלוקים. תוספת חדר בנייה קלה מחומרי גלם איכותיים, יכולה למלא את הצורך במרחב נוסף במינימום זמן. היתרון של עבודה מול חברת בנייה קלה הוא שאין צורך לעבוד מול מגוון של אנשי מקצוע וגופים שונים במהלך השיפוץ אלא מול גוף מרכזי יחיד שאחראי על כל שלבי העבודה ונותן כתובת ואחריות ברורה לתוצאות של השיפוץ.

חברת בנייה קלה איכותית ומנוסה

אם אתם מתלבטים לגבי שיפוץ, כדאי לכם להתייעץ עם חברת בנייה קלה RADA. החברה מתמחת בניהול וביצוע של פרויקטים מורכבים וגדולים, תוך מתן מגוון פתרונות מתקדמים ויעילים בהתאם לצורכים של כל פרויקט. חברת RADA גאה לספק שרות מקצועי של בנייה ושיפוץ כללי ממקור יחיד ומענה מקצועי החל מתהליך ההריסה והפינוי ועד קבלת המפתח לאחר גמר השיפוץ לשביעות רצונו של הלקוח.

למה לבחור בנו?

אמינות

הערך המרכזי המניע אותנו הוא אמינות ועמידה בלוח הזמנים שהגדרנו מול הלקוח.

מקצועיות

אנו מספקים את כל מעטפת הבניה והשיפוץ בשילוב נכון של בעלי מקצוע לבית ולעסק.

ותק וניסיון

החברה שלנו קיימת מעל 35 שנים. במהלך השנים עבדנו על אין ספור פרויקטים מגוונים.

אחראיות

אצלנו ניתנת שנה אחריות ללקוחות שביצענו עבורם פרויקט בניה / שיפוצים מלא.

לוגו

יש לכם חלום לשפץ
את הבית/עסק?

כדי להפוך חלום למציאות, צריך לבחור חברה בעלת ניסיון וידע מקצועי ללא פשרות.