שיפוץ בתים

ריצוף קומפלט – החל מ 250 ₪ למ”ר
שיפוץ בית קומפלט – החל מ 2900 ₪ למ”ר
שיפוץ משרד קומפלט – החל מ 2900 ₪ למ”ר גמר
שליכט בית חיצוני – החל מ 250 ₪ למ”ר
צבע החל מ 1200 ₪ לחדר

** מבצע החודש:   במהלך השיפוץ אנחנו מוציאים אותך לחופשה על חשבוננו !   **

** מחירים למ”ר לכמויות מינימום של 50 מ”ר

בנייה ושיפוץ של בתים היא ענף מרכזי בכל מדינה. תהליך בניית הבית יזדקק לאנשי מקצוע שונים כגון אדריכלים, מהנדסים, בונים, ציירים, אינסטלטורים וכן הלאה.

תהליך הבנייה והשיפוץ עובר את השלבים הבאים:

  1. עיצוב- זה בדרך כלל מתחיל בבחירת אדריכל או מעצב שיעצב את הרעיונות לבית
  2. עבודות קרקע- זה כרוך בחפירת הקרקע במכונות ליצירת בסיס לבית
  3. בנייה- זה כולל את כל ההיבטים של חיבור והקפדה שהכל במקום
  4. קישוט- זה כולל הוספת קישוט כגון צבע או צמחים
  5. סיום- השלמת כל היבטי הבנייה והשיפוץ כדי להפוך אותו מוכן למגורים.

תהליך הבנייה או השיפוץ של הבית אסור ללא אישור הרשויות. הממשלה קבעה כללים ותקנות להנחת לבנים, חומרי בנייה ועבודות נלוות.

בנייה ושיפוץ בישראל

בנייה ושיפוץ בתים הוא תחום גדול בענף הבנייה. יותר ויותר אנשים מתעניינים בבניית בית משלהם. ובעזרת חומרים הקיימים כיום ניתן לבנות בית בעלות נמוכה ואיכות גבוהה.

זה לא חייב להיות שיפוצים שכוללים הורדת קירות, הוצאת מרפסות או החלפה של כל התשתיות. לעיתים השיפוץ הינו מינורי ממש והוא נעשה לצורך תיקוני אינסטלציה הכרחיים אך לעיתים מדובר בשיפוץ יסודי והיקפי של הבית כולו העובר שיפוץ וחידוש על כל חלקיו.

אך האמת היא שלא באמת משנה מהו היקף השיפוץ. בכל מקרה ובכל סוג של שיפוץ, חובה להיעזר באנשי מקצוע מומחים שיש להם את היכולת ואת האפשרות לבצע את העבודה באופן מקצועי, בהתאם לצרכים ובמחירים הוגנים.

שיפוץ לעומת עיצוב מחדש

תהליך שיפוץ ובנייה כולל (אך לא בהכרח) שינוי בפונקציונאליות ובעיצוב של אזור על מנת לעדכן את המראה והתחושה שלו. שיפוצים דואגים בדרך כלל לשמר את הפונקציה המקורית, למרות שהשינויים בהם יכולים להשפיע רבות על חלל או מבנה בכללותו.

תהליך העיצוב מחדש משנה את הפונקציונליות והעיצוב של חלל. ייתכן שיהיה צורך לפרק את התוספות שנעשו לחדר אמבטיה ולעבור את פריסת המטבח כך שיהיה מיקום אחר של מכשירים כגון ארונות, מקרר, כיור וטווח. בניית תוספת לבית שלכם תיחשב גם היא לעיצוב מחדש.

מלבד הניסיון העשיר בבנייה ושיפוצים היתרונות הרבים של חברת רדה כוללים:

  • אמינות ושקיפות – חברת רדה היא חברה אמינה הפועלת בשקיפות מלאה ובאמינות מושלמת מול הלקוח. כל לקוח מרגיש בטוח לגמרי כאשר הוא יודע שהוא עומד מול חברה שמבטיחה לו שירות הכי מקצועי והכי אמין.
  • ייעוץ – חברה שמציעה גם את שירותי הייעוץ משדרגת בהחלט את השירות שלה כאשר הלקוח יכול לקבל את ההמלצות שבאמת מתאימות לו ואת תוכניות הבנייה שיעניקו לו את המענה לצרכים שלו. וכשמדובר בחברה אמינה, הרי שהלקוח אכן ירגיש בטוח ורגוע כאשר הוא פועל תוך הצמדות לתוכניות המומלצות.
  • מחירים נוחים – עבודות השיפוץ כולן מתומחרות במחירים נוחים ללקוח כאשר אנחנו מיידעים מראש את הלקוח בכל העלויות הצפויות. אין אצלינו הפתעות של העלאת מחירים באמצע הבנייה והכול בהתאם לסיכומים הראשוניים.
  • יחס אישי – כל לקוח נהנה אצלינו מיחס וליווי אישי לאורך כל תהליך הבנייה. עבור רבים מדובר בחוויה מתקנת של עבודות בנייה כושלות או מאכזבות שביצעו קודם לכן.
  • עמידה בזמנים – חברת רדה מציעה גם עבודות הנעשות תוך היצמדות מלאה ללוח זמנים כשהלקוח יודע בדיוק כמה זמן יארכו השיפוצים ומתי הם יסתיימו.

בחירת שיפוץ לפי סוג הדירה

לוגו

יש לכם חלום לשפץ
את הבית/עסק?

כדי להפוך חלום למציאות, צריך לבחור חברה בעלת ניסיון וידע מקצועי ללא פשרות.