תוספות בנייה

תוספות בנייה מאפס

כשמדובר בעבודות של שיפוצים או בנייה, מדובר במכלול מורכב של שלבים שונים.

במיוחד נכון הדבר כאשר הבנייה היא ממש אפס כשאין שלד או תשתיות במקום וכל העבודה אמורה להיעשות מתחילה ממש.

אנחנו בחברת ‘רדה’ מציעים את כל השירותים מהחל ועד כלה בכל מה שקשור לבנייה ולשיפוצים של מבנים מכל סוג ולכל מטרה. בין אם מדובר בבתי מגורים ובין אם זה בתי עסק או מבני תעשייה.

כל תחום בפני עצמו הכרוך בתהליכי הבנייה נעשה בעזרת אנשי מקצוע מומחים בתחומים הספציפיים כאשר יחד נוצר המכלול השלם והמושלם.

תוספות בנייה מאפס – מה זה כולל?

כשאנחנו מדברים על בנייה מאפס, אנחנו  למעשה מתכוונים לכל השלבים הבאים:

 1. בניית השלד – זה השלב הראשוני אשר בו אנחנו בונים את השלד ויוצקים את היסודות, את הרצפות ואת הקירות שיישאו את המבנה כולו.
 2. הנחת התשתיות – הנחת התשתיות נעשית כבר בשלב היסודות. זה כולל את תשתיות האינסטלציה, את תשתיות החשמל ואת תשתיות התקשורת והגז. לאחר הנחת התשתיות הבסיסיות, ממשיכים את הנחת התשתיות בחלוקה לכל חללי הפנים של המבנה.
 3. סידור חללי הפנים – בשלב זה בונים את המחיצות הפנימיות ומחלקים את החלל כולו על פי התוכנית שתוכננה מראש. החלוקה נעשית בעזרת בלוקים או גבס וכך גם נבנים התקרות או הגגות של המבנה.
 4. עבודות גמר – השלב הזה הוא כבר שלב הסיום אשר בו נסגרות כל הקצוות שמסיימות את הפרויקט. זה כולל:
 • ריצוף וביצוע חיפויי קירות.
 • הנמכת תקרות וביצוע אלמנטים שונים באמצעות גבס.
 • ביצוע עבודות שפכטל.
 • עבודות צבע.
 • הרכבת הדלתות בבית.
 • עבודות אלומיניום ופרזול.
 • עבודות נגרות.
 • כל שאר העבודות שמסיימות את בניית הפרויקט כולו.

רדה – לבנות ולשפץ זה במשפחה!

אנחנו בחברת רדה שמים דגש על ביצוע עבודות שיפוץ ובנייה מתוך שקיפות ואמינות מלאה מול הלקוח. הלקוח נהנה מייעוץ נכון ומדויק בהתאם לצרכים שלו ולמטרות הבניה שלו. אנחנו מיידעים מראש את הלקוח על כל התהליך הצפוי בלי העלאות מחירים באמצע העבודה, בלי שינויים או שיבושים בלוח הזמנים ובמחירים נוחים במיוחד.

הלקוח נהנה מחוויה נעימה ומסודרת שמעניקה לו ראש שקט ובטוח כאשר העבודה כולה מתבצעת על ידי חברה מנוסה ובעלת ניסיון, בלי הפתעות לא נעימות או עיכובים מיותרים.

יש לכם חלום לשפץ
את הבית/עסק?

כדי להפוך חלום למציאות, צריך לבחור חברה בעלת ניסיון וידע מקצועי ללא פשרות.