שיפוץ דופלקס

הבית שלנו, בין אם הוא בעל שני חדרים או וילה יוקרתית, הוא ללא ספק אחד הדברים החשובים ביותר בחיינו היות והוא מהווה מחסה של פרטיות וחום. לכן, בצדק רב אנשים בוחרים להשקיע את מיטב כספם בבניה ושיפוץ של הבית ואפילו בכמה פעימות לאורך תקופה קצרה. אם יש בבעלותכם דופלקס ואתם מתלבטים אם כדאי להשקיע בשיפוץ, אנחנו נעזור לכם לעשות סדר.

מהו דופלקס

דופלקס היא דירה בעלת שתי קומות שנבנתה כחלק מבניין מגורים משותף. לרוב הדירות נחשבות לבעלות ערך גבוה ויוקרתי בשוק הנדל”ן ועל כן הן דיי מבוקשות. יתרה מכך, דופלקס מתאים לרוב בתור מעין פשרה עבור משפחה שלא מעוניינת לחיות בבית גדול אך גם זקוקה לפרטיות מספקת בדירתה ולכן דופלקס הוא הפתרון האולטימטיבי.

מדוע צריך שיפוץ דופלקס

הליך שיפוץ דופלקס נצרך כמעט מכל סיבה שאנו זקוקים לשיפוץ בכל נכס אחר. ייתכן ומדובר בנכס ישן שזקוק לתחזוקה בטיחותית, ייתכן ואנו רוצים להרחיב חללים ולארגן מחדש את החדרים או שדווקא נרצה לשפץ את המטבח וחדרי השירותים. לצד זאת, נזכור כי לרוב דופלקס כולל גם גרם מדרגות בבית והוא יכול להיות נתון לבלאי בצורה חריגה. לכן, בין היתר חשוב לוודא שגרם המדרגות נשאר בטיחותי עבור שימוש בקרב כל בני המשפחה ושאינו מהווה סכנה לאף אדם.

איך נתחיל שיפוץ דופלקס

על מנת להתחיל מסע של שיפוץ דופלקס אתם זקוקים לקבלן בנייה ושיפוצים מומחה. חברתנו, חברת רדה, היא בדיוק החברה שאתם מחפשים על מנת לעבור הליך שיפוץ איכותי, בטיחותי ויעיל. הניסיון הרב שלנו בתחום יבטיח לכם שקיפות, יעילות וכמובן תוצר סופי שתואם את החזון שלכם עבור הבית.

לצד זאת, אנו מודעים לכך ששיפוץ פשוט יכול להתחיל מנקודה אחת ובמהרה הוא גדל ונהיה עמוס ברצונות השונים שלנו לשדרוג. לכן, במהלך התהליך אנו נלווה אתכם יום יום, ויחד נוכל לוודא מה היא הבחירה המומלצת והנכונה ואיזה אלמנט אינו תואם להרמוניה הביתית.

לסיכום

שיפוץ הבית שלנו זו משימה לא פשוטה אך ללא ספק חשובה. בין אם אנו גרים בדופלקס, וילה או דירה רגילה, חשוב שנוכל ליהנות מהבית שלנו וכמובן להיות רגועים שהוא בטיחותי ועומד בתקנים. הליך שיפוץ שכזה תוכלו לעבור עם צוות של חברת רדה.

למה לבחור בנו?

אמינות

הערך המרכזי המניע אותנו הוא אמינות ועמידה בלוח הזמנים שהגדרנו מול הלקוח.

מקצועיות

אנו מספקים את כל מעטפת הבניה והשיפוץ בשילוב נכון של בעלי מקצוע לבית ולעסק.

ותק וניסיון

החברה שלנו קיימת מעל 35 שנים. במהלך השנים עבדנו על אין ספור פרויקטים מגוונים.

אחראיות

אצלנו ניתנת שנה אחריות ללקוחות שביצענו עבורם פרויקט בניה / שיפוצים מלא.

לוגו

יש לכם חלום לשפץ
את הבית/עסק?

כדי להפוך חלום למציאות, צריך לבחור חברה בעלת ניסיון וידע מקצועי ללא פשרות.