קבלן גמרים

רובנו יודעים שבנייה ושיפוץ הם הליכים ארוכים ורוויים בהרבה עצבים וכאבי ראש. אם אתם נמצאים בסיומו של הליך כזה, מומלץ לדעת שזה דווקא הרגע בו כדאי לשים דגש על הישורת האחרונה ואנחנו מדברים כמובן על עבודות גמר. עבודות גמר הן החלק שאנו דיירי הבית נחווה כנראה באופן הכי גלוי וישיר ולכן כדאי להבין במה מדובר.

מהן עבודות גמר

עבודות אלו הן מהחלקים האחרונים בכל עבודת שיפוץ ובנייה. הן כוללות את הצביעה, התקנת האינסטלציה, החלונות, הדלתות, תשתיות החשמל והרשימה נמשכת. עם זאת, רק מהאלמנטים המעטים שהצגנו ניתן להבין את החשיבות של העבודות “הקטנות” הללו עבור דיירי הבית ובעיקר את חשיבותן הבטיחותית. משמע, אם הן לא יבוצעו כשורה הבית לא יהיה בטוח לאכלוס.

איך מבצעים עבודות גמר

הגוף האחראי על עבודות הגמר הוא קבלן גמרים. לא פעם בעל הנכס יבחר לשכור קבלן גמרים מטעמו והדבר נכון גם לגביי הקבלן הראשי שרוצה לוודא שעבודות הגמר יבוצעו בצורה מושלמת. קבלן גמרים יהיה אחראי על הרשימה שפירטנו וכמובן לרוב גם על הציוד שהוא מביא עמו ועל כן חשוב לוודא שכלל העבודה שלו מותאמת לרצונות שלנו ולפירוט האדריכלי.

איך נבחר קבלן גמרים

קבלן גמרים כדאי לבחור על פי היקף הניסיון ואיכות המוצרים בהם הוא משתמש. לצד זאת, אלמנט השקיפות מטעם הקבלן הוא קריטי על מנת לייצר תקשורת מוצלחת בפרויקט כה חשוב.

חברתנו, חברת רדה, היא בעלת ניסיון של עשרות שנים בתחום עבודות גמר ואנו מזמינים אתכם להצטרף למשפחת הלקוחות הרחבה שלנו, אשר ממשיכה לבחור בנו בתור הקבלן, פרויקט אחר פרויקט. אנו נוכל ללוות אתכם מהרגע הראשון ועד קבלת המפתח לנכס עליו חלמתם. לצד זאת, נבטיח שירות אדיב, סבלני וקשוב בתקופת שיפוץ ובנייה שבוודאי אינה פשוטה עבורכם. אם אינם בטוחים באיזו דרך לבחור, הייעוץ המקצועי שלנו יעזור להרגיע את ליבכם ומוחכם.

השורה התחתונה

עבודות גמר אחרי בנייה ושיפוץ אולי נשמעות כעבודות דיי שוליות אך בפועל הן אולי הכי חשובות בפרויקט כולו. הן אלו שיבטיחו את בטיחותו ונראותו של הנכס שלכם ולכן כדאי לבחור את קבלן הגמרים שלכם בזהירות יתרה ובתחושת בטן טובה. חברת רדה היא פועלת ותיקה ובעלת ניסיון רב בתחום שמוכנה לעמוד לצדכם בהליך.

למה לבחור בנו?

אמינות

הערך המרכזי המניע אותנו הוא אמינות ועמידה בלוח הזמנים שהגדרנו מול הלקוח.

מקצועיות

אנו מספקים את כל מעטפת הבניה והשיפוץ בשילוב נכון של בעלי מקצוע לבית ולעסק.

ותק וניסיון

החברה שלנו קיימת מעל 35 שנים. במהלך השנים עבדנו על אין ספור פרויקטים מגוונים.

אחראיות

אצלנו ניתנת שנה אחריות ללקוחות שביצענו עבורם פרויקט בניה / שיפוצים מלא.

לוגו

יש לכם חלום לשפץ
את הבית/עסק?

כדי להפוך חלום למציאות, צריך לבחור חברה בעלת ניסיון וידע מקצועי ללא פשרות.